Fitsite.cz

info@fitsite.cz

Newsletter

Zaregistrujte se k odběru novinek ze světa zdraví psaných naším lektorem Ing. Lukášem Vránou:

Naše kurzy

Pořádáme odborné kurzy v oblasti zdravého životního stylu, výživy a wellness. Naším cílem je naučit Vás zdravě se stravovat bez rozdílu věku nebo vzdělání.
 


Akreditovaný kurz Výživový poradce:


Kurz v rozsahu 120 hodin (64 prezenčně a 56 distančně) s akreditací od MŠMT. Kurz je určený pro všechny, které zajímá zdravý životní styl - budoucí výživové poradce, sportovce a nebo aktivní lidi, kteří si návrh stravy a suplementace rádi udělají sami. Vzhledem k tomu, že se jedná o akreditovaný kurz, lze jej financovat i ve spolupráci s pracovním úřadem. Kurz probíhá měsíc formou víkendových školení, přičemž druhý měsíc slouží zejména k vypracování seminární práce. Kurz je zakončen písemnou a ústní zkouškou. Absolvent kurzu obdrží diplom s vyznačením čísla akreditace.

Proč absolvovat kurz u nás?

  • obdržíte v elektronické formě skripta, která mají cca 300 stran textu A4 - dostanete informace, které budete využívat dlouho po tom, co kurz ukončíte. Ne všechny informace uvedené ve skriptech budou součástí zkoušky, ale budou nezbytnou součástí Vaší praxe. Samozřejmostí je více než 1500slidů z přednášek.
  • součástí kurzu je cvičebnice - pravidelnými testy z každé kapitoly si zopakujete probíranou látku a budete tak lépe připraveni na zkoušku
  • každý absolvent získává ZDARMA 1/2 roční členství na www.dietologickyporadce.cz - zde najdete připravenou databázi pro vedení svých klientů. Podrobné informace získáte na uvedených stránkách


Termíny: 10/2018  

 

 

Cena: 10.800,-

 

 

 

Kurz výživa pro těhotné a kojící:


Pětihodinový kurz určený nejen pro stávající a budoucí maminky, ve kterém se naučíte pravidlům, jak se správně stravovat v době těhotenství a kojení. Seznámíte se, které látky jsou pro organismus maminek důležité a jak je do organismu dostat nejen stravou, ale i pomocí doplňků. Maminky v tomto období musí zabezpečit zvýšený přísun živin pro správný vývoj plodu. Součástí tohoto kurzu je i úprava hmotnosti po porodu.

Cena: 1.900,-Jednodenní kurz Výživa pro sportovce:

 

Šestihodinový kurz určený pro všechny, kteří se chtějí specializovat na sportovní výživu nebo sami sportují - ať rekreačně, nebo vrcholově. Kurz je sestaven na základě praxe a postupů aplikovaných ve vrcholovém sportu. Na tomto kurzu se seznámíte se základy stravování, návrhy suplementace a specifiky pro sportovní výživu. Projdeme si možné diagnostické metody, naučíme se krátkodobé manipulace a zvyšování výkonnosti.

 Cena: 1.900,-


 

E-learningový kurz Výživa pro sportovce:

 

Měsíční e-learningový kurz zakončený celodenním školením určený pro všechny, kteří se chtějí specializovat na sportovní výživu nebo sami sportují. Kurz je sestaven na základě praxe a postupů aplikovaných ve vrcholovém sportu. Na tomto kurzu se seznámíte se základy stravování, návrhy suplementace a specifiky pro sportovní výživu. Projdeme si možné diagnostické metody, naučíme se krátkodobé manipulace a zvyšování výkonnosti. Kurz probíhá ve spolupráci s apneaman.cz - s Mgr. Martinem Zajacem, držitelem ocenění pro nejlepšího trenéra roku 2011 - The Best Coach - AIDA 2011 “Best of the Best ” Awards.

 

Cena: 2.900,-